Nad bezpiecznym rozwojem dziecka czuwa wykwalifikowana i odpowiedzialna kadra pedagogiczna, która tworzy przyjazną i serdeczną atmosferę sprzyjającą rozwojowi dziecka. Wszyscy pracownicy przestrzegają praw dziecka, dbają o dobre stosunki międzyludzkie i skuteczną komunikację interpersonalną. Są zaangażowani w swoją pracę i konsekwentni w działaniu.

Dyrektor:

Pani   mgr Marta Góźdź

Nauczycielki  wychowania przedszkolnego:

Pani Marlena W swojej pracy staram się inspirować i motywować dzieci do odkrywania świata, do wchodzenia w interakcje z całym środowiskiem, w którym żyją. Uważam ,że jedyną drogą do zdobycia wielu umiejętności jest doświadczanie i wielozmysłowe poznawanie rzeczywistości. Spędzając czas na zabawie z moimi podopiecznymi, dążę do tego by jak najlepiej poznać każde(go) z nich. Dowiedzieć się, jakie są ich aktualne potrzeby, zainteresowania, jakie słabe i silne strony. Przygotowując zajęcia, zawsze bazuję na tej wiedzy i dostosowuję zadania do możliwości dzieci.

 

Pani PaulinaOdkąd pamiętam zawsze chciałam pracować z dziećmi. Podczas codziennych zajęć staram się rozbudzać u dzieci ich wyobraźnię, ciekawość świata, rozwijać ich umiejętności i zainteresowania. Staram się aby każdy wychowanek czuł się bezpieczny , wyjątkowy i ważny.
Prywatnie bardzo lubię podróżować, zwłaszcza gdy sama „prowadzę” auto. Lubię spędzać czas z przyjaciółmi ale też odpocząć z książką w zaciszu domowym.

Pani Natalia  Dążę do bycia nauczycielem twórczym i kreatywnym. Praca z dziećmi to nie tylko mój zawód ale przede wszystkim pasja, która sprawia mi wiele satysfakcji. Każdy dzień to nowa historia, nowe wyzwania. W pracy z dziećmi ważne jest dla mnie budowanie wzajemnego zaufania, kształtowanie samodzielności oraz wiary we własne możliwości. 

Pani Kamila – Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji i codziennie przynosi nowe doświadczenia. W pracy niezwykle ważne jest dla mnie rozbudzenie ciekawości dzieci na otaczający je świat. Obserwowanie jak się zmieniają, pokonują trudności i rozwijają się, utwierdza mnie w przekonaniu, że wybrałam dobry zawód, a uśmiech dziecka jest dla mnie najlepszą nagrodą. Prywatnie jestem mamą Leonka. Uwielbiam podróże, dobre kino oraz muzykę.

Pani Wioletta – Praca z dziećmi daje mi  poczucie spełnienia zawodowego. Największą nagrodą dla mnie jest uśmiech dziecka i miłe słowo. To motywuje mnie do dalszej pracy. Prywatnie jestem mamą dwóch córek, które każdego dnia mnie zaskakują, a równocześnie inspirują. Uwielbiam malować i fotografować.

Pani Asia – Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję i zadowolenie. Staram się być dla dzieci zawsze pogodna, serdeczna, godna zaufania i uśmiechnięta. Celem mojej pracy jest szczęście i uśmiech każdego dziecka oraz troska o jego prawidłowy rozwój. Dbam o ciepłą, serdeczną i rodzinną atmosferę w kontaktach z dziećmi. Ważne jest dla mnie, by każde dziecko czuło się wartościowe, ważne i bezpieczne.

Asystenci nauczycieli:

Pani Justyna
Pani Paulina
Pani Marta
Pani Agnieszka

Pani Paulina
Pani Anna

W kuchni pracuje

Pani Katarzyna

Zapraszamy do kontaktu