Nad bezpiecznym rozwojem dziecka czuwa wykwalifikowana i odpowiedzialna kadra pedagogiczna, która tworzy przyjazną i serdeczną atmosferę sprzyjającą rozwojowi dziecka. Wszyscy pracownicy przestrzegają praw dziecka, dbają o dobre stosunki międzyludzkie i skuteczną komunikację interpersonalną. Są zaangażowani w swoją pracę i konsekwentni w działaniu.

Dyrektor:

Pani   mgr Marta Góźdź

Nauczycielki  wychowania przedszkolnego:

Pani Marlena W swojej pracy staram się inspirować i motywować dzieci do odkrywania świata, do wchodzenia w interakcje z całym środowiskiem, w którym żyją. Uważam ,że jedyną drogą do zdobycia wielu umiejętności jest doświadczanie i wielozmysłowe poznawanie rzeczywistości. Spędzając czas na zabawie z moimi podopiecznymi, dążę do tego by jak najlepiej poznać każde(go) z nich. Dowiedzieć się, jakie są ich aktualne potrzeby, zainteresowania, jakie słabe i silne strony. Przygotowując zajęcia, zawsze bazuję na tej wiedzy i dostosowuję zadania do możliwości dzieci.

Pani Agnieszka –  W pracy z dziećmi najbardziej cenię sobie ich otwartość, szczerość i bezinteresowność. Ich zainteresowanie i zaangażowanie są dla mnie motorem do pracy. Każde dziecko jest inne i wymaga innego podejścia, dlatego też staram się w zróżnicowany sposób prezentować im otaczający ich świat. To wszystko sprawia, że praca z dziećmi nigdy mi się nie nudzi, wprost przeciwnie – motywuje do ciągłego poszukiwania nowych pomysłów i metod pracy. 

Pani Natalia F.W pracy zawodowej, pragnę stwarzać dzieciom jak najlepsze warunki do ich wszechstronnego rozwoju. Do odnajdowania ich upodobań, potencjałów i talentów. Bardzo zależy mi na ciepłej i domowej atmosferze, aby każde z dzieci czuło się bezpieczne, kochane i docenione.  Fascynuje mnie naturalna ciekawość najmłodszych. Lubię odpowiadać na mnogość zadawanych przez nie pytań,  jednocześnie pomagając im wspólnie odkrywać nieznane. Prywatnie jestem mamą dwójki małych szkrabów, które są moją życiową inspiracją. Interesuje się ogrodnictwem, lubię śpiewać i gotować dla najbliższych.

Pani Natalia N. Staram się codziennie odkrywać z dziećmi to co nowe i nieznane i traktować każdy dzień jak niezwykłą przygodę. Podczas procesu edukacyjnego dobieram takie metody i formy aby prowadzone zajęcia były dla dzieci ciekawe i atrakcyjne, aby wzbudziły w nich zainteresowanie i rozwijały kreatywność. Ważne jest dla mnie aby każde dziecko czuło się w grupie kochane i bezpieczne. Prywatnie, w wolnej chwili zajmuję się rękodziełem.

Pani Natalia G. –W swojej pracy pedagogicznej poprzez różnorodne formy i metody pracy z dziećmi osiągam zamierzone efekty. Ważna jest dla mnie dobrowolna aktywność każdego dziecka podczas zajęć. Poprzez wprowadzanie pozytywnej atmosfery w grupie, dzieci czują się bezpiecznie i swobodnie, więc możemy wspólnie poznawać świat. Moja otwartość, cierpliwość i zaangażowanie, wspaniale wpływa na relacje nauczyciel-uczeń. Interesuje się pedagogiką Marii Montessori. Jestem mamą 3-letniej córeczki, moją pasją jest jazda konna.

Pani Wioletta – Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję oraz poczucie spełnienia zawodowego. Największą nagrodą dla mnie jest uśmiech dziecka i miłe słowo. To motywuje mnie do dalszej pracy. Prywatnie jestem mamą dwóch córek, które każdego dnia mnie zaskakują, a równocześnie inspirują. Uwielbiam malować i fotografować.

Pani JoannaOd kiedy pamiętam zawsze chciałam pracować z dziećmi. Praca z nimi sprawia mi wiele radości. Uważam, że do każdego dziecka należy podchodzić indywidualnie, gdyż każde dziecko jest  wyjątkowe. Jestem osobą optymistyczną, w łatwy sposób nawiązuję kontakt z dziećmi zyskując ich sympatię.

Asystenci nauczycieli:

Pani Justyna
Pani Beata
Pani Paulina
Pani Marta
Pani Agnieszka
Pani Małgorzata

W kuchni pracuje

Pani Katarzyna

Zapraszamy do kontaktu