Nad bezpiecznym rozwojem dziecka czuwa wykwalifikowana i odpowiedzialna kadra pedagogiczna, która tworzy przyjazną i serdeczną atmosferę sprzyjającą rozwojowi dziecka. Wszyscy pracownicy przestrzegają praw dziecka, dbają o dobre stosunki międzyludzkie i skuteczną komunikację interpersonalną. Są zaangażowani w swoją pracę i konsekwentni w działaniu.

Dyrektor:

Pani   mgr Marta Góźdź

Nauczycielki  wychowania przedszkolnego:

Pani Marlena W swojej pracy staram się inspirować i motywować dzieci do odkrywania świata, do wchodzenia w interakcje z całym środowiskiem, w którym żyją. Uważam ,że jedyną drogą do zdobycia wielu umiejętności jest doświadczanie i wielozmysłowe poznawanie rzeczywistości. Spędzając czas na zabawie z moimi podopiecznymi, dążę do tego by jak najlepiej poznać każde(go) z nich. Dowiedzieć się, jakie są ich aktualne potrzeby, zainteresowania, jakie słabe i silne strony. Przygotowując zajęcia, zawsze bazuję na tej wiedzy i dostosowuję zadania do możliwości dzieci.

Pani Anna –  W pracy z dziećmi najbardziej cenię sobie ich otwartość, szczerość i bezinteresowność. Ich zainteresowanie i zaangażowanie są dla mnie motorem do pracy. Każde dziecko jest inne i wymaga innego podejścia, dlatego też staram się w zróżnicowany sposób prezentować im otaczający ich świat. To wszystko sprawia, że praca z dziećmi nigdy mi się nie nudzi, wprost przeciwnie – motywuje do ciągłego poszukiwania nowych pomysłów i metod pracy. 

Pani Natalia F.W pracy zawodowej, pragnę stwarzać dzieciom jak najlepsze warunki do ich wszechstronnego rozwoju. Do odnajdowania ich upodobań, potencjałów i talentów. Bardzo zależy mi na ciepłej i domowej atmosferze, aby każde z dzieci czuło się bezpieczne, kochane i docenione.  Fascynuje mnie naturalna ciekawość najmłodszych. Lubię odpowiadać na mnogość zadawanych przez nie pytań,  jednocześnie pomagając im wspólnie odkrywać nieznane. Prywatnie jestem mamą dwójki małych szkrabów, które są moją życiową inspiracją. Interesuje się ogrodnictwem, lubię śpiewać i gotować dla najbliższych.

Pani Natalia P. Dążę do bycia nauczycielem twórczym i kreatywnym. Praca z dziećmi to nie tylko mój zawód ale przede wszystkim pasja, która sprawia mi wiele satysfakcji. Każdy dzień to nowa historia, nowe wyzwania. W pracy z dziećmi ważne jest dla mnie budowanie wzajemnego zaufania, kształtowanie samodzielności oraz wiary we własne możliwości. 

Pani Kamila – Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji i codziennie przynosi nowe doświadczenia. W pracy niezwykle ważne jest dla mnie rozbudzenie ciekawości dzieci na otaczający je świat. Obserwowanie jak się zmieniają, pokonują trudności i rozwijają się, utwierdza mnie w przekonaniu, że wybrałam dobry zawód, a uśmiech dziecka jest dla mnie najlepszą nagrodą. Prywatnie jestem mamą Leonka. Uwielbiam podróże, dobre kino oraz muzykę.

Pani Wioletta – Praca z dziećmi daje mi  poczucie spełnienia zawodowego. Największą nagrodą dla mnie jest uśmiech dziecka i miłe słowo. To motywuje mnie do dalszej pracy. Prywatnie jestem mamą dwóch córek, które każdego dnia mnie zaskakują, a równocześnie inspirują. Uwielbiam malować i fotografować.

Asystenci nauczycieli:

Pani Justyna
Pani Beata
Pani Paulina
Pani Marta
Pani Agnieszka
Pani Anna

W kuchni pracuje

Pani Katarzyna

Zapraszamy do kontaktu